niedziela, 4 marca 2012

Alice in Wonderland.......w powijakach!

Znalazłam stronę fajnej babki, która udostępnia przerobione grafiki, zdjęcia, dzięki czemu można stworzyć coś niepowtarzalnego dzięki jej pracom. Ciekawe co na to ACTA???????

Tu adres. malowany kokon, to blog gdzie ostatnio często zaglądam i "pożyczam" obrazki, za zgodą właścicielki. Zapytałam czy mogę wykorzystać jej grafiki z Alicją, a że ostatnio dopiero obejrzałam najnowsza ekranizację bajeczki, to mi przypadły do gustu, dobra dusza się zgodziła, i oto, co prawda jeszcze w fazie przepoczwarzania, ale są kolczyki z grafikami Malowanego!!!!!!!Się lakierują ponownie, właśnie, a zrobione za pomocą transferu którego kurs przybliżyła szanowna koleżanka Monika! jak się dokończą to pokaże także, i poddam pod krytykę ogółu:)

A na koniec mój ukochany przedmiot w domu ostatnio:

i kot który zaczyna chwilami tak denerwować że się go za okno by wyrzuciło z chęcią, ale widząc to wymiękam

pozdrawiam i dobrej nocy życzę, życzymy!!!!

4 komentarze:

 1. O widzę, ze nie tylko ja pałam chęcią zemsty za miauczenie ciąąąągłe nad uszami i robienie w przysłowiowego balona, jeśli chodzi o kocia brać:) Uf! ulżyło, bo już myślałam ze jestem potworem;)
  Przedmiot ok ale jaki fajny kolorek włosów. Stronę ob-kukam, dzięki:) Pozdrawiam serdecznie[*]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kot już przegina, dobrze że ciepło sie robi to na dworzu będzie nocować! W mrozy nam jej szkoda było! Kolr, dziękuję ale już sprany!!! choć odnawiany systematycznie! dzięki za odwiedziny!

   Usuń
 2. Wszystkiego Dobrego z okazji Dnia Kobiet:D

  OdpowiedzUsuń