poniedziałek, 12 lipca 2010

Zaaaaległości!

Nareszcie udało się mi zrobić fotki wszystkiego co dokończyłam w ostatnim czasie i wstawić je tutaj! Az wstyd bo tyle razy obiecane i ciągle nie było nic!
Ale proszę bardzo!
zaczynamy od Brooch! Oczywiście według przepisu jak u wszystkich ale moje własne więc dla mnie inne. Te 3 na poręczy to ulubione bo zmixowane kolorystycznie, chyba zostaną dla mnie!, Ale jeśli komuś coś, kiedyś to walcie jak w dym! Chętnie się podzielę!

Następnie kolczyczki dla Izuni.........dawno obiecałam jej że zrobię nie mogłam się zebrać, ale rach, ciach przysiadłam i oto one.....w sam raz dla małej panienki!


Kolejno Aniołki! Ten zrobiony dla Iwonki-Bonda, nieliczna grupa wtajemniczonych, ale nie będę zdradzać o co kaman dokładnie! Ma byc podarunkiem dla znajomych...........myślę że się udał!
Iwon proszę bardzo odbieraj...........

.........kolejne dla siostrzenic mojego kotka. Aniołki jakoś musza przedostać się za ocean, czy ktoś zna sposób żeby je wysłać bez obaw o połamanie!???? Jeśli tak chętnie posłucham!!


I ostatni wysuszony na maxa! Leżał sobie na parapeciku dłuuuuuuuuuugo, az doszedł i pomalowany wdzięczy się na ławeczce, może komuś wpadnie w oko więc zapraszam!


To by było na tyle! Trochę się tego nazbierało, ale jakoś przetrwałam i na razie to tyle. Już schną następne aniołki a broochy czekają na doszycie.
Pochwalę się że w tym roku pierwszy raz będę miała swoje stoisko na Miodobraniu Kurpiowskim, takie regionalne święto i występami i całą oprawa folklorystyczną. Więc jeśli ktoś zna lub słyszał to zapraszam, także do mnie! Pierwszy występ wymaga zapasu towaru, wię działam jak mogę choć w ten upał nie bardzo wychodzi
papaptki

3 komentarze:

 1. Zabroszkowałaś się Kobieto:)
  Aniołki też cudne. Rozbroił mnie ten z warkoczykami:)
  Co do torebki z zielonym kotkiem, uszyję. Napiszesz do mnie? szufladaduszy@wp.pl
  Buziaki***

  OdpowiedzUsuń
 2. dziękuje !
  mi tez się podoba, zwłaszcza że to dla kogoś specjalnego!
  a broszki faktycznie wciągają!!, ale się nie nudzą!

  OdpowiedzUsuń
 3. Brochy cudne i takie zielone:) Aniołki wesołe, że gęba się sama do nich śmieje:)))

  OdpowiedzUsuń