niedziela, 27 listopada 2011

Pierwsze bombki!


Moje pierwsze decoupageowe bombeczki! Ale uważam je za udane, pozostaje tylko znaleźć dla nich odpowiednie miejsce, a że czeka mnie w najbliższym tygodniu niespodziewana przeprowadzka, to chyba więcej już nie powstanie [choć surowca pozostało dużo]!!!!!


N a dniach tez kiermasz w rodzimym domu kultury to może ktoś się nimi zaopiekuje! Robione pierwszy ale na pewno nie ostatni raz. Szkoda że właśnie teraz jak się rozkręciłam z ozdabianiem trza pakować "dobytek" i się przewozić, znów przed samymi świętami! Ale jesteśmy dobrej myśli! Zamówieni muszę jeszcze pokończyć i w drogę!

Jesli ktoś miałby chęć na którąś, to proszę pisać. zaraz wstawiam je do ArtStacji więc tam tez dostepne! dziękuję za poświęcenie czasu na oglądanie! papatki

7 komentarzy:

 1. Bombki piękne !!! Ja też zakupiłam kule styropianowe , ale na razie czekają na mój wolny czas. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne ozdoby.. a ja przyznaje że jestem w tyle w świątecznych tematach.. ale zapraszam do Naszego CANDY:-)

  OdpowiedzUsuń
 3. O proszę a tutaj jeszcze nie byłam, bardzo ładna ta pierwsza bombka taka klarowna, nie znaczy że pozostałe mi się nie podobają ale w skrótowcach na blogach u dziewczyn wyświetliła się właśnie ta jedna i dzięki niej tu trafiłam :)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Przybyłam i zostaję. Bardzo ładne rzeczy. Widziałam kolczyki decoupage, ja też takie robię ale na więcej się nie odważyłam.
  Zapraszam zatem do siebie na candy:
  http://karina-talulla.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń